Urządzenie pokoju dziecka to nie lada wyzwanie.  Ważny jest zarówno piękny wzór jak i łatwość aplikacji tapety. Bo wiadomo, dzieci szybko rosną.

Tapety dla dzieci i nastolatków znajdziecie w wielu wzorach motywach i stylizacjach. Mnogość może przyprawić o zawrót głowy. Dlatego przychodzimy z pomocą i proponujemy tapety na wymiar marki Boras Tapeter. Wzory w dużej skali robią wrażenie, bo wyglądają jak namalowane bezpośrednio na ścianie.

Poniżej pokazujemy najpopularniejsze wzory tej marki – poczynając od tego naj. Zobaczcie po jakie motywy najchętniej sięgali klienci Boras Tapeter.

1. Whales – wieloryby

Dziecięca tapeta, która intryguje. Wydaje się, że to motyw marynistyczny, ale nie do końca. Czy wieloryby unoszą się w powietrzu czy płyną w morskich głębinach?. Doskonały wzór do pokoju dziecka i nastolatka. Zdecydowany bestseller w dwóch wariantach kolorystycznych : beż-taupe i niebieskoszarym.

Fototapeta Boras Tapeter Studio 9456 Whales

Fototapeta Boras Tapeter Studio 9456 Whales

2. Gradient Painting Sky – nocne niebo i gwiazdy

Tapeta dla dziecka z motywem nocnego nieba. Niebo nocą i gwiazdy, na tle z efektem malarskiego gradientu (ombre). Zaletą wzoru jest, że pasuje do pokoju chłopca i dziewczynki. Ponadto “rośnie ” razem z dziećmi sprawdzi się też w pokoju niewymagającego nastolatka 🙂

3. Stars in the sky – niebo i gwiazdy

Dziecięca tapeta z motywem nieba nocą. Księżyc i gwiazdy są wyraźnie zarysowane i odcinają się od malarskiego tła. Szare odcienie sprawiają, że tapeta sprawdzi się w  pokoju dziecka w stylu skandynawskim. Pasować będą białe meble i dodatki – np łóżko czy dywan.

4. Magic Forest – las i zwierzęta leśne

Fototapeta dla dziecka często sięga po motywy typu las i zwierzęta leśne. Magic Forest pokazuje duże brzozy, zieloną roślinność i zwierzęta – lisy, zające, sarny itp. Wzór wygląda jak narysowany bezpośrednio na ścianie. Białe tło sprawia, że świetnie stopi się z wnętrzem i skoordynuje z białymi meblami.  Pasuje do stylizacji vintage i w stylu skandynawskim.

5. Clouds Swans – łabędzie w locie

Zielona tapeta w szałwiowym odcieniu i ptaki w locie. W tej dziecięcej tapecie żurawie zastąpiono łabędziami, które mają więcej gracji i pasują do pokoju dziecka. Tapeta dla nastolatki – dobierając bardziej dorosły wystrój można uzyskać bardzo ciekawy wystrój – zlecamy białe meble i naturalne materiały np dodatki z wikliny.

Fototapeta Boras Tapeter Studio 9414 Clouds Swans

Fototapeta Boras Tapeter Studio 9414 Clouds Swans

Czekamy na komentarze! Która z propozycji najbardziej przypadła Wam do gustu, a może macie inne, ulubione wzory marki Boras Tapeter?