Harlequin

Harlequin Wallcoverings powstało w latach 60. w Wielkiej Brytanii, i na początku zasłynęło jako producent dobrej jakości tapet ściennych. Z czasem w asortymencie znalazły się również tkaniny dekoracyjne.

Obecnie marka stawia na nowoczesne wzornictwo, ciekawą kolorystykę i na zróżnicowane, miłe w dotyku struktury. W produkcji tkanin zasłonowych, tkanin obiciowych oraz firan i tapet stosowane są innowacyjne technologie, co poprawia jakości wygląd produktów. Pomysłowo zaplanowane kolekcje ułatwiają wybranie właściwego modelu tapety lub tkaniny.

Firma Harlequin stworzyła też kilka kolekcji dla dzieci w modnych i kolorowych wzorach. Tkaniny dekoracyjne Harlequin idealnie sprawdzą się do szycia zasłon i jako tapicerka foteli lub kanap. Tapety ścienne i tekstylia często pojawiają się w skoordynowanych ze sobą deseniach, aby ułatwić stworzenie całościowego wystroju wnętrz. Harlequin stworzył nową markę Harlequin Anthology gdzie jest już 5 kolekcji w wysmakowanych, wyjątkowych, ekskluzywnych barwach i wzorach inspirowanych naturą.

Tapety Harlequin

kolekcja Anthozoa

Tapety Harlequin

kolekcja Paloma

Tapety Harlequin

kolekcja Salinas

Tapety Harlequin

kolekcja Momentum 5

Tapety Harlequin

kolekcja Momentum 6

Tapety Harlequin

kolekcja Lucero

Tapety Harlequin

kolekcja Palmetto