Młodzieżowy

Styl młodzieżowy – to szeroko pojęty trend w dekoracji pokojów nastolatków. Obok uniwersalnych motywów, wyróżniamy stylistykę dziewczęcą i chłopięcą. Motywy dziewczęce to najczęściej elementy stylu flower power ( serca, kwiaty, pacyfki ), graficzne wzory z motywami komiksu, motywy Pin – up girl i romantyczne elementy dekoracyjne. Wzory dla chłopców zawierają się w tematyce sportu, np. parkour, skate, w motywach miejskich lub we wzorach geometrycznych o abstrakcyjnym charakterze, często z efektem 3D. Fototapety w pokojach młodzieżowych to doskonały pomysł na ożywienie wystroju, w którym uwaga skupia się na jednej ścianie – Akcentowej.

Esta Home #Fab

Powyżej pokoje dziewczęce i obowiązkowe odcienie różu. Od pudrowego odcienia po soczystą fuksję – w zależności od temperamentu właścicielki. Zobaczcie jak ciekawie prezentuje się ten kolor z bielą. Oto dowód, że z różu nie trzeba wyrastać :).

Pokoje młodzieżowe najlepiej aranżować tematycznie. Po lewo dyskretnie wpleciono motyw muzyki, a po prawo pokój chłopca inspirowany tematyką brytyjską – szkocka krata, London Brigde i słynne piętrowe autobusy.

Uniwersalne (i bezpieczne) motywy młodzieżowe to: muzyka i jeans. Widać tu jak łatwo zaaranżować pokój młodzieżowy dla nastolatka i nastolatki