fototapeta akwarela

Wyświetlanie 1–48 z 72 wyników

Fototapeta akwarela

Fototapety to okazja do pokazania malarskich wzorów w dużej skali. Mogą to być ekspresyjne kleksy, cieniowanie ombre lub subtelne wzory farb wodnych czyli akwarele. Fototapeta akwarela sprawdzi się zarówno w nowoczesnych wnętrzach jak i w aranżacjach w stylu loftowym lub romantycznym. Ze względu na stonowaną, często pastelową kolorystykę, to dokonała propozycja do pokojów dziecięcych i młodzieżowych.

Najczęściej spotykane odmiany akwarelowych wzorów to: kwiaty, abstrakcja, pejzaż czy ombre.

Fototapeta akwarela kwiaty i abstrakcja

Fototapeta w kwiaty ma uniwersalne zastosowanie także w wariancie akwarelowego malowidła. Kiedy wzór jest bardziej minimalistyczny i ekspresyjny będzie pasował do nowoczesnego wystroju. Dobrze zakomponuje się z prostymi meblami i dodatkami, w tym transparentnymi. Kwiaty w bardziej nasyconych odcieniach i z większą ilością detali są zwykle dedykowane do współczesnych wnętrz oraz do aranżacji w romantycznych klimatach.

Akwarelowe abstrakcje, w tym z efektem cieniowania a la ombre, są bardzo efektowne i najlepiej prezentują się w pomieszczeniach, w których mogą się wybrzmieć. Dlatego meble i dodatki w oszczędnej formie będą najlepszymi kompanami tych deseni. Warto wspomnieć, że akwarela w szarości bieli będzie ciekawą propozycją do wnętrz w stylu skandynawskim.

Fototapety z najchętniej wybieranymi wzorami w tej kategorii to: Misteria od marki Kingwall, Scoven i Ophelia od Wallcraft czy Mira i Fluid od Wonderwall.

\n