fototapeta drzewa

Wyświetlanie 1–48 z 112 wyników

Przyroda to zawsze doskonały motyw przewodni we wnętrzu. Natomiast za pomocą fototapety można przeprowadzić szybką metamorfozę mieszkania.

Fototapeta drzewa – 3d, brzozy lub drzewa we mgle

Kiedy można tylko pomarzyć o wypoczynku na łonie natury z pomocą przychodzą fototapety z motywami roślinnymi np. w drzewa. Warto pamiętać, że wzory w dużej skali potrafią kształtować wnętrze. Przykładowo, smukłe drzewa np. brzozy optycznie podwyższą wnętrze Natomiast rozłożyste np. dąb sprawią, że ściana wyda się wizualnie szersza.

Las, alejka w parku, kwitnąca wiśnia czy tropikalne drzewa np. palmy, bananowce – to tylko niektóre z dostępnych opcji. Modnym wariantem są drzewa z efektem malarskim a la akwarela. Prezentują się lekko i elegancko. Taki eteryczny deseń sprawdza się zwłaszcza, gdy nie dysponujemy bardzo przestronnym pomieszczeniem. Do wnętrz w stylu skandynawskim będą pasować brzozy i drzewa we mgle. Można je zestawić z białymi meblami i szarymi tekstyliami, które wniosą do wystroju przytulną atmosferę. Jeśli chcemy uzyskać w pomieszczeniu efekt „wow” warto postawić na drzewa z efektem 3d. Należy przy tym pamiętać, by wzór był dopasowany do reszty wystroju – wyjątkiem będą oczywiście aranżacje w stylu fusion.

Promocja!
Promocja!