fototapeta dżungla

Wyświetlanie 1–48 z 204 wyników

Ożywienie wnętrza za pomocą wystroju wymaga pomysłu na nowe ściany. Można użyć kolorowej farby, tapety lub fototapety, która ma największą siłę oddziaływania. Na topie są obecnie w dalszym ciągu motywy tropikalne. O fototapetach z wzorem dżungli pisaliśmy na naszym blogu.

Fototapety dżungla

Tropikalne wzory można podzielić na różne rodzaje: liście palmy, liście bananowca, tropikalne liście czy w końcu na dżunglę. Fototapety z motywem a la dżungla zawierają wspomniane wcześniej egzotyczne liście a dodatkowo kwiaty a nawet zwierzęta. Przykładowo mogą to być: kwiaty hibiskusa, orchidei, strelicji (rajski ptak) a ze zwierząt małpy, tygrysy, lamparty, kolibry, czy lemury. Doskonale zwracają uwagę na wybraną ścianę i ożywiają cały wystrój. Fototapeta dżungla bardzo dobrze wpisze się w wystrój w stylu tropikalnym, a mniej radykalne warianty będą pasować też do współczesnych wnętrz. Wzory tropikalne na fototapetach można dopasowywać z tekstyliami. Warto też uzupełnić meblami z naturalnych materiałów: drewna, w tym egzotycznego, bambusa, juty czy ratanu. A w dodatkach trawę morską czy różne rodzaje słomki.

Fototapeta dżungla dla dzieci to propozycja dla milusińskich. Pojawia się tu żywsza kolorystyka, a zwierzęta zwykle ukazywane są w przyjazny sposób. Idealnym miejscem do ekspozycji wzoru będzie okolica łóżka czy jego zagłówka. Ściana, która jest najlepiej widoczna i wyeksponowana. Propozycje wzorów znajdziecie na naszym blogu TU.

W przypadku fototapet na wymiar mamy możliwość dopasowania pod własny wymiar oraz wykadrowania wzoru a nawet pewnych zmian (opcja odpłatna lub darmowa w zależności od polityki danego producenta).