fototapeta łąka

Wyświetlanie 1–48 z 99 wyników

Wielu z nas chciałoby mieć w swoim domu ogród, który cieszyłby oko o każdej porze roku. Doskonałym rozwiązaniem będzie wybór fototapety, która nie tylko ożywi wnętrze, ale będzie nas wprawiać w lepszy nastrój. W tej kategorii znajdziecie wzory fototapet a la łąka czy angielski ogród.

Fototapeta łąka czy ogród?

Są to fototapety z roślinami, które rosną w naturalny sposób, bez widocznej ingerencji ze strony człowieka. Może to być łąka z polnymi kwiatami i motylami lub angielski ogród, którego forma jest wzorowana na naturze. Oba motywy są podobne i z pewnością dobrze będą wyglądać w salonie, sypialni czy w łazience. Towarzyszy im raczej jasna, zgaszona lub pastelowa kolorystyka. Fototapeta łąka z kwiatami, która jest bardziej kolorowa i żywiołowa to doskonały dekor do pokoju małej dziewczynki lub nastolatki. Natomiast do ożywienia wystroju polecamy białą fototapetą w kolorowe kwiaty.

Fototapeta łąka to subtelny wzór roślinny z motywem polnych kwiatów – najczęściej znajdziemy tu maki, dmuchawce, wrzosy czy kwiaty kopru. W jakich aranżacjach odnajdzie się ten wzór? Na pewno będzie odpowiedni do realizacji w stylu rustykalnym i romantycznym – w wersji bliższej tajemniczemu ogrodowi i sielskiej wsi. Do współczesnych wnętrz można wybrać fototapety w zgaszonych, neutralnych odcieniach. Będą dobrze korespondowały z naturalnymi materiałami: bawełną, drewnem czy wikliną oraz z odcieniami z palety barw ziemi.