fototapeta ptaki

Wyświetlanie 1–48 z 198 wyników

Motywy zwierzęce to ciekawy sposób na dekorację pomieszczenia. Sprawdzi się zarówno w pokoju dziecka jak i w salonie czy w sypialni. Ptaki są najpopularniejszym i zarazem najpraktyczniejszym wariantem tego wzoru.

Ptaki są nie tylko obecne w wielu kulturach, ale również pełnią w nich ważne funkcje. Najczęściej posiadają rolę wysłanników niebios. Mają bogatą symbolikę, bardzo zróżnicowaną w zależności od gatunku i danej kultury.

Fototapeta ptaki

Jeśli szukacie oryginalnych wzorów na ścianę, która ma przyciągać uwagę to warto wybrać fototapetę w ptaki. Do wyboru jest wiele wariacji. Niektóre z ptakami w roli głównej a inne np. pokazujące ptaki w locie jako dopełnienie krajobrazu.

Sowy, flamingi, pawie, czaple czy modne ostatnio żurawie – to gatunki, które najczęściej występują na fototapetach.

Ptaki z kwiatami lub siedzące na gałęziach drzew będą pasować do salonów oraz sypialń w romantycznym stylu. Tropikalne gatunki np. papuga czy koliber dobrze zaprezentują się we wnętrzach w stylu tropikalnym. Wystrój można uzupełnić egzotycznymi roślinami w dacznikach i meblami z drewna mango lub hebanu.

Gdzie jeszcze będzie pięknie wyglądała fototapeta w ptaki? Na pewno w pokojach dziecięcych, w których sprawdzą się kolorowe wzory. Stylizowane na piękną grafikę lub ilustrację rodem z dziecięcych książek. Ptasi motyw w pokoju malucha można powtórzyć na dodatkach np. poduszkach lub dywanie. Ponadto w przedpokojach, w strefie łączonej pokoje z przedpokojem i w korytarzach ptaki wniosą powiew świeżości. Siedzące na drzewach lub w locie – ożywią wystrój a Wam będzie milej po powrocie do domu. Tapeta lub fototapeta położona na suficie da wnętrzu nieszablonowy wygląd. To rozwiązanie jest idealne dla ceniących oryginalny, odważny wystrój z nutą artyzmu.