fototapeta w duże kwiaty

Wyświetlanie 1–48 z 264 wyników

Wiele fototapet we wnętrzu spełnia rolę dekoracji, która polega na skupianiu uwagi i tworzeniu odpowiedniego klimatu. Cały wystrój podlega wtedy jednemu motywowi przewodniemu. To zaleta dużych wzorów – w tym kwiatów w dużej skali.

Fototapety duże kwiaty – piwonie czy polne kwiaty?

Typowe dla fototapet są wzory w dużej skali, które teraz są dostępne nie tylko w wersji fotorealistycznej. Kwiaty są dostępne w wielu stylizacjach np. a la grafika, malowidło ścienne (fresk) czy akwarela.

Fototapeta duże kwiaty sprawdzi się zarówno w salonie jak i w sypialni. Doskonale akcentuje wybraną ścianę. Warto pamiętać, by wzór dobrze komponował się zresztą wystroju. I tak do wnętrz w stylu romantycznym będą pasować róże, piwonie lub magnolie a do nowoczesnego wystroju można wybrać np. nieokreślone kwiaty z efektem malarskim. Wzór z rozmachem będzie się dobrze prezentował w nowoczesnym wnętrzu a proste meble pozwolą mu się wybrzmieć. W pomieszczeniach urządzonych na modłę współczesną warto postawić na kwiaty polne a w łazienkach na lilie wodne (lub wizualnie zbliżone kwiaty lotosu).

Fototapeta kwiaty 3d i duże kwiaty na ciemnym tle to modne wzory, które silnie oddziałują w pomieszczeniu dając tzw. efekt wow. W wystroju wymagają zrównoważenia, by były dobrze wyeksponowane, ale jednocześnie, by nie zdominowały wnętrza.

Fototapeta w duże kwiaty – zalety

  • przyciąganie uwagi do ściany akcentowej
  • duży wybór wzorów
  • uniwersalne zastosowanie