Zbliżają się Walentynki, więc większość z nas szuka prezentów dla naszych “drugich połówek”. Warto zainwestować w praktyczny prezent, który będzie bliski osobie obdarowanej. Coraz częściej, w modnych aranżacjach wnętrz spotykamy szare dodatki, w tym w sypialniach szarą pościel. Ten trend dotyczy już nie tylko wnętrz w stylu skandynawskim, chociaż… to właśnie od niego wszystko się zaczęło.

Pościel… ale którą?

  • Szara pościel w skandynawskiej stylizacji – klasycznym przykładem będzie pościel z wzorem dzierganej wełny. Wysokiej jakości nadruk sprawia, że deseń jest bardzo realistyczny. Kolorowy dodatek w postaci czerwonego renifera ożywia całość ( jest też wariant bez wzoru renifera). Obie pościele to wersje dwuosobowe z 2 poduszkami:
pościel w stylu skandynawskim

Szara pościel w stylu skandynawskim.

pościel w stylu skandynawskim

Wzór renifera w żywej stylistyce – a la wzór norweski.

pościel w stylu skandynawskim

Szara pościel na tle miętowych ścian sypialni.

  • Pościel w kolorze szarym inspirowana naturą – pościel z drzewami (brzozami). Pościel z motywem smukłych brzóz to wariant nie tylko dla miłośników ekologii. W wersji 2 osobowej drzewa są ułożone w rzędach i układają się w deseń prążków. Szare tło przywodzi na myśl skandynawską mgłę, a całość kojarzy się ze skandynawskimi krajobrazami. Jednoosobowy komplet w brzozy przedstawia drzewa, których gałęzie tworzą gęstą plecionkę. Wzór przypadnie do gustu miłośnikom wzorów graficznych.
pościel w stylu skandynawskim

Pościel brzozowy las w odcieniach szarości.

pościel w stylu skandynawskim

Pościel w smukłe brzozy na białym tle.

  • Szara pościel w napisy – modny wzór pościeli, który sprawdzi w skandynawskiej i nowoczesnej sypialni. Pasuje do pokojów młodzieżowych i do loftu. Pościel z nadrukiem mieszanego pisma –  łączy litery drukowane i pismo odręczne. Ma nowoczesny charakter (pościel z 2 poduszkami). Idealnym prezentem walentynkowym będzie pościel z romantycznym krojem pisma – piękne pismo odręczne z zaakcentowanym słowem LOVE (z ang. “miłość”) (pościel z 2 poduszkami ). Wzór dostępny również w kolorze grafitowym i beżowym.
Pościel w napisy

Pościel w napisy w stylu loft.

Pościel w napisy

Szara pościel napisy w stylu romantycznym.

czarna pościel w napisy

Pościel Love w odcieniu antracytu.

♥ Pościel z romantycznymi napisami w kolorze brązowym. Piękne pismo odręczne z zaakcentowanymi pierwszymi literami słów Romance, Hapiness i Love (z ang. romantyczny, szczęście i miłość) – pościel z 2 poduszkami.

Pościel w napisy
Pościel w napisy

♥ Pościel  z  motywem serca to kolejny, idealny walentynkowy prezent 🙂 Poniżej kolorowa pościel z malarskim wzorem i pościel z graficznym deseniem serc ( dostępny jest też komplet 1 osobowy ).

W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą! 🙂 Piszcie na: [email protected]

♥♥♥Udanych Walentynek! ♥♥♥