Muance

Wyświetlanie 1–48 z 297 wyników

Muance to holenderska marka, która specjalizuje się w produkcji nowoczesnych fototapet ma wymiar. Fototapety Muance bardziej przypominają wysokiej jakości tapety z wzorami w dużej skali. Dzieje się tak ponieważ murale drukowane są na wielu rodzajach podłoża: gładka flizelina, winyl ze strukturą tkaniny, podłoże tekstylne, flizelina z akcentami w kolorze złotym, flizelina z akcentami w kolorze srebrnym, flizelina z akcentami w kolorze miedzianym. Nie wszystkie wzory są dostępne w wariantach metalicznych.

  • winyl ze strukturą na podłożu z flizeliny (tzw winyl teksturalny 350gr/m2), który nadaje do obiektów publicznych
  • flizelina (155gr/m2)
  • wysokiej  jakości tekstylna tapeta z prawdziwymi bawełnianymi nićmi (250gr/m2 – nadaje się do obiektów publicznych)
  •  metaliczne złote wzory na flizelinie  (260gr/m2 – nadaje się do obiektów publicznych)
  • metaliczne srebrne wzory na flizelinie  (260gr/m2 – nadaje się do obiektów publicznych)
  • metaliczne miedziane wzory na flizelinie  (260gr/m2 – nadaje się do obiektów publicznych)

Uwaga: Istnieje możliwość zamówienia próbek w formacie A4.

Murale Muance mają artystyczny klimat – to niekonwencjonalne kompozycje i oryginalne kolory. Jednym z ulubionych tematów jest Afryka. Wzory są inspirowane filozofią ubuntu, pasują zarówno do typowo etnicznych wystrojów jak i do nowoczesnych wnętrz.

Denis van Zenden – ten holenderski designer stoi za projektami murali Muance. Łączy holenderską precyzję z południowoafrykańskim duchem. Stawia na odważne kompozycje w klimacie sztuki nowoczesnej, które przyciągają wzrok i hipnotyzują.

Piękne fototapety w kwiaty, drzewa, tropikalne liście czy z motywem ptaka (czapli) wniosą do wnętrza przytulną atmosferę. Natomiast fototapety 3d z geometrycznymi wzorami doskonale przykuwają uwagę i dają prawdziwą przyjemność oglądania. Dla miłośników stylu loftowego i vintage przygotowano surowe tekstury i kompozycje z przecierką.

Podkłady na których drukowane są fototapety:

Flizelina matowa
Winyl teksturalny
Tekstylna
Metalic silver
Metalic gold
Metaliczna miedź