Muance

Wyświetlanie 1–48 z 507 wyników

Muance to holenderska marka, która specjalizuje się w produkcji nowoczesnych fototapet ma wymiar. Fototapety Muance bardziej przypominają wysokiej jakości tapety z wzorami w dużej skali, które pasują do nowoczesnych wnętrz.

Fototapety Muance

Denis van Zenden – ten holenderski designer stoi za projektami murali Muance. Łączy holenderską precyzję z południowoafrykańskim duchem. Stawia na odważne kompozycje w klimacie sztuki nowoczesnej, które przyciągają wzrok i hipnotyzują.

W asortymencie marki Muance znajdziemy fototapety tropikalne z motywem a la dżungla. Są one współcześnie zaaranżowane i pasują do nowoczesnych salonów, wnętrz w stylu boho i etno. Znajdziemy też fototapety w tropikalne liście, żurawie czy duże kwiaty na ciemnym tle. Efektownie prezentują się też fototapety 3d z motywami geometrycznymi. Dla miłośników stylu loftowego i vintage przygotowano surowe tekstury i kompozycje z przecierką.

Marka ma na swoim kącie sporo bestsellerów, wśród nich należy wymienić takie wzory jak: Yanya, Flight Effect, Ubuntu, Shine Down czy Beyond the line.

Murale Muance mają artystyczny klimat – to niekonwencjonalne kompozycje i oryginalne kolory. Jednym z ulubionych tematów jest Afryka. Wzory są inspirowane filozofią ubuntu, pasują zarówno do typowo etnicznych wystrojów jak i do nowoczesnych wnętrz.

Fototapety Muance – dostępne struktury i materiały

Murale drukowane są na wielu rodzajach podłoża: gładka flizelina, winyl ze strukturą tkaniny, podłoże tekstylne, flizelina z akcentami w kolorze złotym, flizelina z akcentami w kolorze srebrnym, flizelina z akcentami w kolorze miedzianym. Nie wszystkie wzory są dostępne w wariantach metalicznych.

  • winyl ze strukturą na podłożu z flizeliny (tzw winyl teksturalny 350gr/m2), który nadaje do obiektów publicznych
  • flizelina (155gr/m2)
  • wysokiej  jakości tekstylna tapeta z prawdziwymi bawełnianymi nićmi (250gr/m2 – nadaje się do obiektów publicznych)
  •  metaliczne złote wzory na flizelinie  (260gr/m2 – nadaje się do obiektów publicznych)
  • metaliczne srebrne wzory na flizelinie  (260gr/m2 – nadaje się do obiektów publicznych)
  • metaliczne miedziane wzory na flizelinie  (260gr/m2 – nadaje się do obiektów publicznych)

Uwaga: Istnieje możliwość zamówienia próbek w formacie A4.

 

Podkłady na których drukowane są fototapety:

Flizelina matowa
Winyl teksturalny
Tekstylna
Metalic silver
Metalic gold
Metaliczna miedź