Wonderwall

Wyświetlanie 1–48 z 746 wyników

Tapety Wonderwall

Nowoczesne tapety winylowe na flizelinie, które potrafią dokonać niezwykłą metamorfozę wnętrza. To co wyróżnia fototapety Wonderwall to oryginalne wzory z ciekawym, wręcz artystycznym designem. Wzory marki Wonderwall przypominają na ścianach prawdziwe dzieła sztuki, w tym obrazy akwarelowe czy grafiki.

Tapety Wonderwall – bestsellery

Bestsellerowe wzory to związane z naturą można pogrupować w kategorie: fototapeta a la dżungla – Tropic, Paradise, Kenia, tropikalne liście – Adenia, Botanica i duże kwiaty – Callipso, Nymphea lilie wodne, Manon czy Mansera. Te fototapety pasują do salonów, sypialń i łazienek. Dużym powodzeniem cieszą się też fototapety w żurawie, czaple lub flamingi. Należy wymienić tu wzory Bianco, Tiara, Armonia i Nakuru. Inny rodzaj bestsellerów swoją popularność zawdzięcza pięknemu designowi np. wzór Ballet czy Sketch.

Natomiast piękne fototapety dla dzieci to wzory: Palomino, BonBon, Jurassic, Zodiac, Alice czy Hornbill. Zestawienie bestsellerów Wonderwall znajdziecie TU.

Tapety Wonderwall – materiały

Tapety są drukowane na wymiar – koszt za m ² (choć można też kupować brytami; rozmiar brytu 100 x 300 cm). Fototapeta na wymiar zawsze jest podzielona na kawałki (bryty). Rozmiary brytów mogą być różne, przy czym zawsze mieszczą się w przedziale (maks.) 102 cm – 20 cm (min.). Zatem jeśli zamówisz tapetę o szerokości np. 110 cm to dostaniesz ją w dwóch kawałkach 90 cm i 20 cm – 20 cm to rozmiar możliwie najmniejszego brytu. Nie ma  jednego schematu określającego ilość i szerokość brytów, ostateczną decyzję podejmuje dział produkcji.

Do wybory mamy gładką flizelinę, strukturalną flizelinę pokrytą twardym winylem czy włókno szklane. Cena fototapeta zależy, więc zarówno od rozmiaru jak i od wybranego materiału. Do każdego wzoru są wskazane tekstury, winylowe, dzięki temu zyskujecie pomoc fachowców przy wyborze tekstury, która najlepiej wyeksponuje Wasz wzór. Rodzajów struktur jest aż 12.

Dlaczego warto wybrać tapety Wonderwall?

  • Farby używanie w druku nie zawierają szkodliwych dla człowieka substancji. Ponadto są odporne na wodę – nie odkształcają się pod wpływem wilgoci. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne i zmywanie.
  • Do każdego wzoru są dedykowane struktury, na których dany wzór najlepiej wygląda
  • Możliwość zastosowania wzoru w salonie, sypialni lub w łazience.
  • W niektórych przypadkach jest możliwość dobrania wzorów uzupełniających tj tła, np. we wzorach: Calipso, Ballet, Spirit czy Iguana.
  • Drukowane na twardym winylu, gdzie podłoże to flizelina. Są odporne na wilgoć, promienie UV i uszkodzenia mechaniczne. Sprawdzą się na ścianach bardzo nasłonecznionych.
  • Tapety Wonderwall drukowane są w Polsce. Do ich produkcji używa się bezwonnych, lateksowych atramentów na bazie wody, które posiadają niezbędne certyfikaty i atesty. Dlatego tapety Wonderwall są całkowicie bezpieczne, co jest istotne w przypadku dzieci i alergików.
  • Fototapety nadają się do łazienek, jednak w tzw. strefie mokrej mokrej musi być wykonana hydroizolacja.
  • Możliwość zastosowania dedykowanej żywicy włoskiej marki Metropolis. Jest to żywica dwuskładnikowa z utwardzaczem i wystarcza na pokrycie około 6m2 podwójną warstwą. Warstwa żywicy nie zmienia faktury i kolorystyki tapety, nadaje jedynie jednolite, transparentne wykończenie, błyszczące lub matowe.
  • Aby uzyskać pokrycie matowe powierzchni należy zakupić wersję błysk oraz mat. W tym wypadku należy najpierw pokryć tapetę wersją błysk, następnie mat.
  • Przy składaniu zamówienia prosimy o dodatkową informację czy chcą Państwo zakupić żywicę oraz o preferowanym wykończeniu (matt, gloss).