Wonderwall

Wyświetlanie 1–48 z 525 wyników

Wonderwall to producent nowoczesnych fototapet flizelinowych – który oferuje  fototapety na wymiar i w rolkach.

Produkty nie zawierają szkodliwych dla człowieka substancji i są drukowane ekologicznymi uszami. Ponadto są odporne na wodę  –  nie odkształcają się pod wpływem wilgoci. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne i zmywanie.

Cechą charakterystyczną są oryginalne wzory z ciekawym, wręcz artystycznym designem. W ofercie Wonderwall często można spotkać fototapety w kwiaty, efekty malarskie oraz wzory geometryczne.  Motywy roślinne – drzewa i liście palmy wprowadzają do wnętrz przytulny klimat. Pojawiają się też piękne fototapety dla dzieci.

Bestsellery Wonderwalla cieszą się dużą popularnością są to m.in. wzory: Sketch, Emotion, Karelia, Nymphea, Manon, Nakuru,  Paradise, Botanica, Wisteria czy Aruma.

Informacje Techniczne:

  • Czas realizacji: 13-16 dni roboczych (od zaksięgowania wpłaty)
  • Ekspresowa realizacja: 3-5 dni roboczych (od zaksięgowania wpłaty) wiąże z sobą dodatkowy koszt tj. 30% wartości zamówionej tapety
  • Tapety Wonderwall są drukowane na twardym winylu, gdzie podłoże to flizelina. Są odporne na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne.
  • Jeśli nie ma dodatkowego zabezpieczenia (hydroizolacji), tapety nie powinny mieć stałego kontaktu z wodą. Wtedy nie należy ich umieszczać ich w tzw. strefie mokrej np. w kabinie prysznicowej, wokół umywalki czy wanny.
  • Prawidłowe zabezpieczenie tapety w łazience: Po prawidłowo wykonanej hydroizolacji (specjalistyczna ekipa lub firma od wykańczania wnętrz) można montować tapetę. Po naklejeniu tapety należy pokryć ją podwójną warstwą żywicy.
  • Tapety Wonderwall nie posiadają systemu WET.
  • Możliwość zastosowania dedykowanej żywicy włoskiej marki Metropolis, w cenie 249 zł. Jest to żywica dwuskładnikowa z utwardzaczem i wystarcza na pokrycie około 6m2 podwójną warstwą. Warstwa żywicy nie zmienia faktury i kolorystyki tapety, nadaje jedynie jednolite, transparentne wykończenie, błyszczące lub matowe.
  • Aby uzyskać pokrycie matowe powierzchni należy zakupić wersję błysk oraz mat. W tym wypadku należy najpierw pokryć tapetę wersją błysk, następnie mat.
  • Przy składaniu zamówienia prosimy o dodatkową informację czy chcą Państwo zakupić żywicę oraz o preferowanym wykończeniu (matt, gloss).