Skinwall

Wyświetlanie 1–48 z 440 wyników

Skinwall to włoski producent fototapet, który specjalizuje się w połączeniu klasyki ze współczesnością – wzory inspirowane naturą, sztuką perską i japońską. Efektowne wzornictwo i odważna kolorystyka to efekt współpracy ze znanymi włoskimi projektantami i biurami projektowymi np Fabio Iemmi, Michelangelo Bonfiglioli, Gloria Zanotti czy Studio Ferriani.

Fototapety na wymiar  Skinwall

Fototapeta las we mgle, duże kwiaty, dżungla, żurawie czy tropikalne liście nadadzą wnętrzu atmosferę, która sprzyja relaksowi. Ponadto fototapety 3d oraz geometryczne wzory ożywią wystrój dając wyrazisty charakter. Fototapety Skinwall to doskonałe propozycje fototapet do wnętrz w stylu nowoczesnym, tropikalnym i vintage.

Najcześciej wybierane wzory skinwall to: Welcome to the Jungle 87, Peace 89, Homage to Rousseau 507, Pure White 113, Transculent 104 czy Magic of Colours 111. Więcej informacji znajdziecie na naszym blogu TU.

Materiały:

  • Winyl na flizelinie (wytłaczany, ze strukturą a la płótno). W 100% zmywalny, zaimpregnowany hydroizolacją sprawdzi się pod prysznicem. Bezpieczny dla zdrowia.
  • Tekstylny mural na flizelinie (efekt struktury tkaniny).
  • Opalizująca flizelina – z dodatkiem mików i elementów mineralnych, dzięki którym posiada lekko opalizujący połysk. Dedykowana do dobrze oświetlonych pomieszczeń. Nie zawiera PVC i jest w pełni bezpieczna dla zdrowia. W 100% zmywalna i odporna na światło czy wilgoć.
  • Flizelina gładka (z jednej strony powlekana). Do każdego rodzaju wnętrza, z wyjątkiem łazienki. Jest odporna na światło i lekkie uszkodzenia mechaniczne, lekko zmywalna. Zapewnia ścianie “oddychanie” i nie odkształca się.
  • Panel ścienny wodoodporny z powłoką Wall Hydro, przeznaczony do stref mokrych łazienek. Łatwy w montażu – istnieje możliwość bezpośredniej aplikacji na stare płytki, bez konieczności skuwania kafelków. Ten rodzaj panelu jest odporny na działanie wody i wilgoci.
  • Włókno szklane. Tapeta jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i sprawdzi się na ścianie z nierównościami i spękaniami. Po zaimpregnowaniu można stosować ją w łazienkach, kuchniach i pomieszczeniach z dużą wilgotnością.
  • Włókno szklane akustyczne – tapeta z włókna szklanego na podkładzie filcowym. Dedykowana do pomieszczeń publicznych, w których kładzie się nacisk na izolację akustyczną. Może pochłonąć do 40% hałasu.