Rebel Walls

Wyświetlanie 1–48 z 833 wyników

Fototapety na wymiar Rebel Walls

Fototapety Rebel Walls można podzielić na kilka kategorii: krajobrazy – las, widoki Wenecji, nowoczesne metropolie czy tropikalne dżungle. Nowoczesne fototapety to też tekstury – kamienne ściany, deski, beton, skóra, metal oraz cegła. Charakterystyczne dla marki są przestronne wnętrza starych rezydencji i pałaców – fototapeta vintage.

Najczęściej wybierane przez klientów wzory to fototapeta dżungla, las i zwierzęta leśne, liście palmy, czy ukwiecona łąka. Wzory, które pozwalają na obcowanie z naturą i jednocześnie ożywiają wystrój. Nie mniejszą popularniejszą popularnością cieszy się fototapeta abstrakcja, mapa czy tekstura tynku i cegły. Te wzory doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz i aranżacji w stylu loftowym. Dobrze prezentują się z minimalistycznymi i industrialnymi meblami, wpisującymi się w nowoczesne aranżacje.

Materiał Rebel Mattic™

Wszystkie fototapety Rebel Walls są wykonywane na materiale Rebel Mattic™ z matowym wykończeniem. Jest to bardzo wysokiej jakości papier wzmocniony włóknami nylonu, które zapewniają tapecie większą trwałość. Instalacja tapety przebiega tak samo jak w przypadku podłoża z flizeliny, tj. klej nanosimy bezpośrednio na ścianę. Taki typ położa znacząco ułatwia aplikacje i usuwanie tapety.

  • Istnieje możliwość zamówienia próbki, która jest w formacie A3 i pokazauje cały wzór w pomniejszonym rozmiarze,
  • Czas pełnej realizacji zamówienia to ok 8 dni roboczych,
  • Minimalne zamówienie wynosi 3m²,
  • Fototapety Rebel Walls posiadają oznaczenia klasy ogniowej,
  • Fototapety Rebel Walls optymalną odporność na działanie światła,
  • Fototapety Rebel Walls są zmywalne a ich powierzchnia jest odporna na uszkodzenia, Zabrudzenia lub plamy wodne można przetrzeć wilgotną szmatką lub gąbką,
  • Do fototapet dołączany jest klej od producenta.