Belldeco

Wyświetlanie jednego wyniku

Polska marka Belldeco, która istnieje na rynku od 2005 roku i specjalizuje się w produkcji wystylizowanych mebli, które świetnie uzupełniają eleganckie wnętrza.

Meble Belldeco

Meble Belldeco nawiązują popularnych do trendów w dekoracji wnętrz, np – do stylu prowansalskiego, shabby chic, vintage, hampton czy loftowego. Funkcjonuje podział na kolekcje, dzięki czemu łatwiej poruszać się w ofercie tego producenta. Bristol to kolekcja białych mebli, wariacja w klimacie klasyki. Zawiera wiele mebli, które fantastycznie wpiszą się w wystrój w stylu hampton czy w stylu angielskim. Classic to meble w kolorze naturalnego drewna, często z efektem postarzenia. Nawiązują do klasycznych mebli i klimatu vintage, nie brakuje tu mebli tapicerowanych. Natomiast Avola to kolekcja inspirowana współczesnymi, eleganckimi wnętrzami i stylem Modern Classic. Meble z kolekcji Bari nawiązują do klimatów stylu prowansalskiego i rustykalnego. Loft to nowoczesne meble utrzymane w stylu loft, które doskonale wpiszą się w nowoczesne aranżacje i pokoje młodzieżowe.

Obok mebli Belldeco oferuje lampy i stylowe dodatki wystroju wnętrz np. ceramiczne misy i wazony, lampiony oraz oryginalne zegary.

Produkty Belldeco – efekt vintage

Znakiem rozpoznawczym produktów Belldeco jest stylowa przecierka i efekt postarzenia. Takie meble pasują do salonów i sypialni w stylu romantycznym lub shabby chic.