Tecnografica

Wyświetlanie 1–48 z 144 wyników

Włoski producent tapet, który działa na rynku już od 1992 roku. Tecnografica stawia na nowoczesne tapety i panele dekoracyjne (w tym panele do łazienek) wykonane w połączeniu tradycyjnego rzemiosła i nowoczesnych technologii.

Sztandarowym produktem marki są innowacyjne, wielkoformatowe panele dekoracyjne o rozmiarach 150x300cm. Wyjątkowa jakość druku daje niespotykany realizm wzoru.

  •  Smart Panel jest wykonany z poliwęglanu (na podłożu z włókien szklanych) i ma grubość 2.2 mm. Jest bardzo elastyczny, dzięki czemu nadaje się też na nierówne ściany. Sprawdzi się w łazience a nawet pod prysznicem, ponieważ posiada dużą odporność na wilgoć.
  • Smart Panel Double Face wersja dwustronna powyższego o grubości 9mm. Tak jak poprzednik łączy w sobie lekkość z wysoką wytrzymałością. Wyróżnia go jednak podwójna i jeszcze bardziej dopracowana grafika – dzięki temu sprawdzi się na ścianach działowych, akcentowych i jako element dekoracyjny w projektach. W zestawie znajduje się też obrzeże, które da eleganckie wykończenie.
  • Dècora LED to panel podświetlany Led. Dzięki temu każdy wzór uzyskuje niezwykłe, wręcz scenograficzne efekty. Panel można wpuścić w ścianę lub umieścić w specjalnym profilowaniu, które trzyma instalację z daleka od ściany. Wzór można programować i nim zarządzać, przykładowo już z poziomu aplikacji telefonu. Panel jest energooszczędny, a jego kształt można dostosować dzięki brakowi bocznej ramy.
  •  Dècora Lux to rodzaj podświetlanych płyt o grubości 10mm, które wykorzystują przeźroczystość żywicy i opalizowanie umieszczonego nośnika. Dzięki temu powstają niezwykłe wzory.
  • Dècora Stucco to płyty o grubości 5mm,  na wsporniku aluminiowym obrabianym ręcznie.  Mają lekko strukturalną powierzchnię, są solidne i łatwe do zamontowania. Posiadają wiele dostępnych wzorów.

Tapety Tecnografica są ekologiczne – powstają z wyselekcjonowanych materiałów. Cechą rozpoznawczą marki jest unikalny design o artystycznym charakterze. Dzięki temu w ofercie znajdziemy fototapety w stylu loftowym  z wzorem tynku lub betonu oraz minimalistyczne grafiki i abstrakcyjne wzory. Kreatywne projekty sięgają inspiracjami natury i klasyki włoskich mistrzów – np. Sandro Botticellego.