Tecnografica

Wyświetlanie 1–48 z 1001 wyników

Tecnografica Italian Wallcoverings to włoski producent fototapet (murali) o nowoczesnym i często bardzo efektownym wzornictwie. W asortymencie marki znajdują się nowoczesne tapety i panele dekoracyjne (Dècora LED w tym panele do łazienek).

Fototapety na wymiar Tecnografica

Fototapety Tecnografica Italian Wallcoverings są ekologiczne – powstają z wyselekcjonowanych materiałów. Cechą rozpoznawczą marki jest unikalny design o artystycznym charakterze. W nowoczesne stylizacje świetnie wpiszą się minimalistyczne grafiki i abstrakcyjne wzory. Projekty sięgają inspiracjami natury i klasyki włoskich mistrzów – np. Sandro Botticellego.

Jakie wzory – bestsellery?

Największym powodzeniem cieszą się fototapety tropikalne a la dżungla z motywem liści palmy i egzotycznych kwiatów. Ponadto wśród bestsellerów są też fototapety w krajobrazy, żurawie, duże kwiaty lub w zamglony las. Surowe kamienne struktury to nowoczesne fototapety, które idealnie wpiszą się we wnętrza w stylu loftowym i minimalistycznym.

Tapety strukturalne i akustyczne:

Fototapety są wykonane z winylu na podkładzie z flizeliny. Można je drukować na różnych rodzajach tekstur. Standardowa szerokość brytu wynosi 67 cm, w wersji natural ma 73cm a w H20 jest to 90cm.

Fabric – z efektem struktury tkaniny

TNT – struktura kamienia z efektem szpachlowania

Skin – subtelna struktura, która dobrze oddaje detale

Natural – ekologiczne podłoże na bazie włókien celulozy. Jest grube i tłoczone – struktura przypominająca stiuk.

H20 – tekstura dedykowana do łazienek, Odznacza się dużą odpornością na wodę

Soundproof – bardzo cienka tekstura, dzięki której tapetę można kłaść na ścianach i na suficie. Jej specyficzna struktura pozwala wygłuszyć wnętrze. Posiada właściwości tapety akustycznej.

Sztandarowym produktem marki są innowacyjne, wielkoformatowe panele dekoracyjne o rozmiarach 150x300cm. Wyjątkowa jakość druku daje niespotykany realizm wzoru.

Panele Dekoracyjne Tecnografica:

  • Smart Panel
  • Smart Panel Double Face
  • Dècora LED
  • Dècora Lux
  • Dècora Stucco