Coordonne

Coordonné to hiszpańska, rodzinna firma założona w 1978 roku, posiadająca wieloletnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości tapet oraz tkanin dekoracyjnych i mająca swoją siedzibę w Barcelonie.

Termin „Coordonné”wywodzi się z języka francuskiego i oznacza „koordynować”. Nazwa jest nieprzypadkowa, ponieważ głównym celem firmy jest tworzenie wystroju, w którym skoordynowane wzory tapet, tkanin i akcesoriów dekoracyjnych tworzą dekoracyjną całość.

Szeroka oferta produktów ma na celu stworzenie poręcznych i inspirujących zestawów tkanin, tapet, murali ściennych (fototapet) i akcesoriów. Produkty Coordonné można spotkać w Hiszpanii oraz w 35 wybranych krajach na całym świecie. Dzięki współpracy z młodymi projektantami, firma łączy kreatywność i innowacyjny design z produkcją na szeroką skalę.

Coordonne stawia na klimaty stylu tropikalnego (Lara Costafreda, Ceylan), etnicznego/boho (Anima) i kolonialnego (Tempo).

.Tapety i fototapety Coordonné wprowadzają do wnętrz niepowtarzalny klimat i elegancję, a dzięki bogatej gamie wzorów i stylów każdy znajdzie coś dla siebie

Tapety Coordonne

kolekcja Anima

Tapety Coordonne

kolekcja Ceylan

Tapety Coordonne

kolekcja Tempo