Nowoczesne fototapety Double Room to propozycja rodzimej marki na nietuzinkową dekorację ścian. Chociaż o gustach się nie dyskutuje to poniżej prezentujemy najnowsze zestawienie bestsellerów.

1. Peonies

Duże kwiaty – Peonie- na dynamicznym tle. Uroku dodaje efekt malarski. Ciekawe połączenie vintage i romantyzmu z nowoczesnością. Wzór pasuje do salonu i sypialni a nawet do łazienki czy jadalni.

2. Wing

Ten wzór drugi raz znajduje się w gronie bestsellerów i ma chrapkę na pierwsze miejsce. Póki co pokazujemy trzy warianty kolorystyczne, które cieszą się dużą popularnością. To uniwersalny wzór, który szczególnie pięknie wygląda w nowoczesnym salonie czy w pokoju nastolatki.

3. Irises

Drugi wzór kwiatowy w dużej skali – tym razem Irysy. Rozmachu kompozycji dodaje malarski akcent – kleksy- w tle. Irysy doskonale pasują do sypialni i łazienki, pięknie będą się komponować z żywymi kwiatami w wazonie.

4. Beyond

Szczerze mówiąc to mój ulubiony wzór w tym zestawieniu, niestety dopiero na 4 miejscu.  Nowoczesna tapeta z dynamiczną kompozycją. Ptaki na niebie, które zostało pokazane w nieco abstrakcyjny sposób. Świetnie odnajdzie się nie tylko w nowoczesnych wnętrzach. Poniżej ciekawa wizualizacja łazienki z tapetą Beyond i minimalistycznym wystrojem.

5. Inner Garden

Tropikalne motywy dopiero na piątej pozycji. To najlepiej pokazuje jak już zmieniają się trendy wnętrzarskie i gusta. Zdecydowanie lepiej radzą sobie kolorowe tropikalne liścia, warianty czarno białe zostają lekko w tyle. Z pewnością te pierwsze lepiej ożywiają wnętrza i to jest decydujące.

Fototapeta Double Room Inner Garden 009501

6. Mix Mandala

Coś dla miłośników orientalnych wzorów i modnych mandal. Wzór Mix Mandala jest dostępny w różnych wariantach kolorystycznych. To deseń, który przykuwa uwagę i potrzebuje nieco miejsca, aby się wybrzmieć. Do mniejszych wnętrz wybierzcie wariant w szarości – równie piękny, a może nawet piękniejszy niż pozostałe 🙂 – 012104. Wzór Mix Mandala, aż prosi się, by zestawić go z etnicznymi dodatkami w typie rękodzieła.

Fototapeta Double Room Mix Mandala 012106

Fototapeta Double Room Mix Mandala 012107

7. Magic River

Nowoczesna i pięknie abstrakcyjna tapeta Magic River wniesie odrobinę magii do wnętrza. Jak widać nie trzeba dobierać mega nowoczesnych czy minimalistycznych mebli. Jednak wskazana jest wstrzemięźliwość kolorystyczna wystroju, jeśli zdecydujecie się na ten wzór.

Fototapeta Double Room Magic River 011401

Fototapeta Double Room Magic River 011401

8. Leaves in Braid

Liście pokazane w bardzo ciekawy sposób, który mnie kojarzy się z mozaiką. Jak w przypadku Mix Mandali, ta tapeta lepiej wygląda na większych przestrzeniach. Wtedy może w pełni “rozwinąć skrzydła”. Wystrój we wnętrzu z tym wzorem powinien ograniczać się do palety barw ziemi – najlepiej szarości i zieleni z akcentami brązu.

Fototapeta Double Room Leaves in a Braid 021001

9. Wall of Delight

Abstrakcyjny wzór z motywami roślinnymi, w tym z koralowcem. Bardzo uniwersalna i zarazem  efektowna tapeta. Sprawdzi się nawet w mniejszych wnętrzach. Ma potencjał na zrobienie pięknej i eleganckiej stylizacji wnętrza, w które mile widziane będą dodatki w odcieniu złota i w kolorze niebieskim.

Fototapeta Double Room Wall of Delight

Fototapeta Double Room Wall of Delight</a

10. Dandelions

Pierwszy wzór, który z powodzeniem można zastosować w pokoju dziecka lub nastolatka. Puchate dmuchawce zlewają się z chmurami a wisienką na torcie są urocze jaskółki. Subtelne odcienie niebieskiego nadają sielski klimat.