Curio

Wyświetlanie 1–48 z 53 wyników

Tapety Cole & Son Curio 

Efektowna kolekcja tapet ściennych inspirowanych strukturami materiałów – idealne propozycje do współczesnych wnętrz. Możecie tu znaleźć tapety ze wzorem drewna, z deseniem struktury kamienia albo z podwodnymi roślinami. Tapety posiadają delikatny połysk, który będzie prezentował się odmiennie, w zależności od tego jak pada światło. Urzekające połączenie zieleni i miedzi cudownie ożywi salon, natomiast tapeta w złote pasy o nieregularnych krawędziach, świetnie sprawdzi się na ścianie akcentowej w sypialni. Dla miłośników nowoczesnych wzorów przygotowano tapety 3d z deseniem geometrycznej mozaiki – z motywami kwadratów i prostokątów. Taki wzór razem z połyskiem da efekt przestronności, a ponadto pozwoli ukryć drobne niedoskonałości ścian. Te tapety ścienne pozwolą w łatwy sposób, dokonać spektakularną metamorfozę każdego wnętrza, a jednocześnie nadadzą mu unikalny charakter.

Cole and Son Curio Strand 107
Cole and Son Curio Quartz 107-8038
Cole and Son Curio Goldstone 107
Cole and Son Curio Quartz 107-8039
Cole and Son Curio Strand 107-7035
Cole and Son Curio Mineral 107-6028
Cole and Son Curio Ingot 107-5026
Cole and Son Curio Vermicelli 107-4021
Cole and Son Curio Vermicelli 107-4018
Cole and Son Curio Plume 107-3016
Cole and Son Curio Plume 107-3013
Cole and Son Curio Seafern 107-2010
Cole and Son Curio Seafern 107-2007
Cole and Son Curio Crackle 107-11050
Cole and Son Curio Wood Grain 107-10045
Cole and Son Curio Zebrawood 107-1004