Geometric II

Wyświetlanie wszystkich wyników: 48

Cole and Son Geometric II 

Gratka dla miłośników tapet w nowoczesnych wzorach. Geometric II marki Cole&Son to szeroki wybór tapet w geometrycznych wzorach, w tym tapety z efektem 3DTapety ze wzorem sześcianów lub z trójwymiarowym labiryntem wprowadzają do wnętrz nowoczesny klimat, który sprawdzi się na ścianach akcentowych lub w pokojach młodzieżowych. Tapeta z motywem sześcianu zaczerpnęła swoją nazwę od luksusowego hotelu Delano South Beach, urządzonego z nutą klimatów Art Deco. Natomiast barwne mozaiki są inspirowane stylem Art Déco, ale zaaranżowane je z myślą o współczesnych wnętrzach. W kolekcji znajdziemy również tapety w romby (arlekin), tapety w liście palmy oraz tapety inspirowane architekturą Miami Beach – z motywem letnich willi pośród egzotycznej roślinności. Tapety Geometric II to feeria żywych barw i modne wzory, w sam raz do szalonych, nowoczesnych stylizacji lub do wystroju w stylu retro.
Tapeta Cole&Son Geometrics II 105-8039
Tapeta Cole&Son Geometrics II 105-8038
Tapeta Cole&Son Geometrics II 105-8036
Tapeta Cole&Son Geometrics II 105-6029
Tapeta Cole&Son Geometrics II 105-4017
Tapeta Cole&Son Geometrics II 105-3013
Tapeta Cole&Son Geometrics II 105-2011
Tapeta Cole&Son Geometrics II
Tapeta Cole&Son Geometrics II 105-2008
Tapeta Cole&Son Geometrics II 105-11046
Tapeta Cole&Son Geometrics II 105-10043
Tapeta Cole&Son Geometrics II 105-7033
Tapeta Cole&Son Geometrics II 105-7032
Tapeta Cole&Son Geometrics II 105-7030
Tapeta Cole&Son Geometrics II 105-12052
Tapeta Cole&Son Geometrics II 105-1004
Tapeta Cole&Son Geometrics II