złoty

Wyświetlanie 1–48 z 1268 wyników

Dostawa 24h
Promocja!
Dostawa 24h
Promocja!

Kolor najpopularniejszego metalu, który jest synonimem bogactwa. Złoty kolor jest elegancki i wyróżniający, który ma w sobie pewien mistycyzm. Pierwszą rzeczą jaka przychodzi na myśl to królewska korona i piękna biżuteria. Warianty złotego to np. : stare złoto i gilver (nazwa pochodzi od zlepka anglojęzycznych słów : gold + silver)- jest to odcień bladozłoty z połączenie złota i srebra).

Złoty kolor we wnętrzach

Złoty we wnętrzach stosujemy z umiarem, używany do akcentowania i ożywiania wystroju wnętrza. Ten kolor doskonale wygląda w połączeniu z granatowym, bordo, turkusowym i butelkową zielenią.

Tapeta złota – co musisz wiedzieć

Złota tapeta to kwintesencja stylu glamour, która doczekała się mnóstwa wariantów. Projektanci wymyślają złote tapety z teksturami, klasycznymi ornamentami czy metaliczne – wykonane np. z mylaru. Nadmiar tego koloru nie służy wnętrzom. Możecie za to zrobić odważną stylizację stosując złotą tapetę w łazience, w sypialni a nawet w kuchni. Jednak taki wystrój potrzebuje zrównoważenia, by uzyskać efekt budowania wystroju wokół złotej ściany, w którym ona gra pierwsze skrzypce. Nowością na rynku są ekskluzywne tapety z niezwykłym, wzmocnionym złotym połyskiem, który osiągnięto dzięki dodaniu do pigmentu pyłek prawdziwego złota. To innowacyjny efekt, który jest niemożliwy do osiągnięcia w przypadku zwykłych farb drukarskich.

Jak stosować złotą tapetę we wnętrzu ?

  • najlepiej kłaść ją jedynie na wybraną ścianę akcentową lub fragment ściany.
  • warto postawić na bardzo modne są granatowe tapety czy w odcieniu butelkowej zieleni ze złotym wzorem oraz biało złote tapety. Wprowadzą do wnętrza elegancję i aurę bogactwa.
  • do nowoczesnych wnętrz pasują gładkie tapety złote lub z bardzo delikatnymi i prostymi wzorami

Złote wzory będą posiadać na pewno tapety w stylu glamour i tapety Art – Deco. Polecamy tapety w złote wzory: zygzak, damask, pasy, honeycomb i z flockiem.