Feathr

Wyświetlanie 1–48 z 429 wyników

Feathr – skandynawski producent tapet i fototapet oraz dodatków do wnętrz, który stawia na artystyczny wygląd, nieszablonowy design i powrót do rzemiosła w zakresie wykonawstwa.

Założyciele – trójka młodych projektantów – współpracują z artystami z całego świata. Dzięki temu piękne i unikalne wzory trafiają na tapety, fototapety (murale), poduszki, tkaniny i krzesła.

Feathr – fototapety do sypialni i salonu

Tapety i murale Feathr doskonale ożywiają wnętrza nadając im oryginalny i nowoczesny wygląd. Marka stawia na nowoczesne fototapety, ale nie brakuje też subtelnych roślinnych wzorów w jasnych, pastelowych odcieniach. Najczęściej wybierane są fototapety w duże kwiaty, ukwiecone gałązki czy malarskie abstrakcje (akwarele), które wpiszą się w każdą sypialnię. Te wzory pasują do wnętrz w stylu romantycznym i współczesnym. Warto zestawić je z prostymi meblami w neutralnej kolorystyce. Jeśli chcecie bardziej zwrócić uwagę na wybraną ścianę warto wybrać fototapetę zamglony las lub z motywem a la dżungla, które dobrze prezentują się w zestawieniu z naturalnymi materiałami np. surowym drewnem, wikliną czy trawą morską. Status bestsellerów mają wzory Plato, Oh La La, English Rose i First Bloom.

Feathr fototapety – materiały

Istnieje możliwość wybrania jednego z materiałów, na którym zostanie wydrukowana fototapeta. Do wyboru jest flizelina (easy- hang wallpaper),materiał samoprzylepny oraz gruby winyl o przeznaczeniu obiektowym i komercyjnym. Dzięki klasom ognioodporności fototapety Feathr sprawdzają się w pomieszczeniach prywatnych i komercyjnych – hotele, restauracje (tapety obiektowe).

Natomiast do tapet marki Feathr jest bardzo duży wybór materiałów np. : flizelina, flizelina z powłoką, ze złotym wykończeniem, ze srebrnym wykończeniem, z brązowo metalicznym wykończeniem czy gruby winyl.