Wallcraft

Wyświetlanie 1–48 z 251 wyników

Nowoczesne fototapety winylowe marki Wallcraft gwarantują szybką metamorfozę wnętrza. Atrakcyjne wzory nawiązują do bieżących trendów wnętrzarskich. Drugą zaletą jest duży wybór struktur materiałów.

Fototapety Wallcraft

W ofercie marki dominują fototapety w duże kwiaty na ciemnych i jasnych tłach, czasem z delikatną strukturą tynku. To uniwersalne desenie, które pasują do salonów, sypialń i łazienek. Natomiast lilie wodne doskonale wpisują się we wnętrza łazienek i salonów kąpielowych. Na miłośników egzotyki czekają fototapety w tropikalne liście i różnorodne motywy a la dżungla np. z papugami. To bardzo dobre wzory do aranżacji pomieszczeń w stylu tropikalnym i kolonialnym, dodatkowo świetnie ożywiają wystrój. Tropikalne wzory fantastycznie prezentują się z meblami z naturalnego lub egzotycznego drewna i wikliny.

W nawiązaniu do aktualnych trendów wnętrzarskich znajdziemy fototapety w ptaki – w tym żurawie, czaple i flamingi oraz geometryczne wzory a la Art Deco. Uniwersalne i ponadczasowe będą fototapety w drzewa i z motywem łąki. Natomiast fototapeta abstrakcja, w tym malarska czy akwarelowa, pasują zdecydowanie do nowoczesnych wnętrz, w których możne je zestawić z prostymi meblami i transparentnymi dodatkami.

Fototapety Wallcraft – struktury

Fototapety Wallcraft są drukowane na winylu z różnymi strukturami. Winyl jest wytrzymały i odporny uszkodzenia mechaniczne np. zarysowania. Tapetę można myć wodą z mydłem, po zabezpieczeniu (hydroizolacji) może być całkiem wodoodporna. Warstwą spodnią jest flizelina, która daje dobrze przyleganie do ściany, a ponadto łatwą aplikację oraz usuwanie. Fototapety Wallcraft to doskonały wybór do wnętrz prywatnych i komercyjnych np. hotelu, biura czy restauracji.

Dlaczego wybór tekstury jest ważny?

Rodzaj tekstury wpływa na odbiór wizualny wzoru. Pomaca w jak najlepszej jego ekspozycji. Tekstura nadaje wzorowi głębi, wyraźnie wzbogacając wygląd tapety.

Jeśli nie możesz się zdecydować – zaufaj fachowcom i wybierz teksturę dedykowaną do każdego wzoru. W każdym przypadku można zamówić próbkę tapety. Próbka ma wymiary 30×40 cm i koszt takiej próbki to 30 zł. Koszt każdej kolejnej próbki w paczce to 15 zł.